Gratis

Manager de Vanzari B2B– domeniul HoReCa/Retail

WAY OUT SRL

Candidatul Ideal

Compania noastra cauta un Manager de Vanzari B2B dedicat si pasionat de domeniul HoReCa /Retail pentru a se alatura echipei noastre dinamice.

Daca esti o persoana proactiva, orientata catre rezultate si dornica sa-si dezvolte abilitatile de vanzare intr-un mediu competitiv, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Identificarea si contactarea potentialilor clienti din industria HoReCa/Retail pentru a promova produsele: bauturi alcoolice si nealcoolice premiu si ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈serviciile companiei.
  • Crearea si mentinerea relatiilor solide cu clientii existenti, asigurandu-ne ca nevoile acestora sunt indeplinite in mod eficient.
  • Elaborarea si implementarea strategiilor de vanzare pentru a atinge si depasi obiectivele stabilite.
  • Participarea la evenimente de networking si targuri pentru a-ti extinde reteaua de clienti si a creste vizibilitatea companiei.

Cerinte:
  • Experienta anterioara in vanzari B2B, preferabil in industria HoReCa.
  • Abilitati excelente de comunicare si negociere cu capacitatea de a lucra cu clienti de nivel inalt si de a dezvolta relatii solide de afaceri.
  • Capacitatea de a lucra independent si de a-ti gestiona eficient timpul.
  • Orientare catre rezultate si capacitatea de a depasi obstacolele in atingerea obiectivelor.

Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si competitiv, care iti va stimula creativitatea si abilitatile de vanzare.
  • Pachet salarial motivant, format din salariu fix si bonusuri in functie de performante.
  • autoturism, laptop si telefon de serviciu pus la dispozitie de catre companie;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare in cadrul companiei.
  • Mediu de lucru placut, echipa prietenoasa si sustinatoare.
Daca sunteti un profesionist in vanzari orientat spre rezultate va incurajam sa aplicati pentru aceasta oportunitate interesanta. Va rugam sa trimiteti CV-ul si scrisoarea de intentie pentru a fi luate in considerare.

Descrierea companiei

Despre Way Out SRL:

Vindem băuturi alcoolice altele decât cele mai populare. Fiecare dintre ele este specială și are o poveste interesantă în spate care ne-a determinat să o alegem.

Ne ocupăm de import și distribuție de băuturi alcoolice și nealcoolice premium de 12 ani. Printre brandurile importate de societatea noastră se numără: Tatratea, House of Angostura, Scapegrace, Old Pulteney, Amérie, Relicario, Jodhpur, Rebels 0.0.

Firma noastră se dezvoltă dinamic, pe moment avem 12 angajați. Echipa este prietenoasă, veselă și vibrantă.

Pagina de prezentare a societății: www.wayout.ro. E-shop: www.drinkbox.ro.

Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024