Gratis

Administrative Officer | Office Manager

ENTEX Logic

Candidatul Ideal

Persoana proactiva, care iubeste provocarile si un flux dinamic de task-uri noi si inovative, nu este un job static si repetitiv, este un job in care va trebui sa te reinventezi constant pentru ca vei avea o paleta larga de responsabilitati si provocari. Esti pregatit sa evoluezi rapid si eficient, dar cu zambetul pe buze si implicat cu daruire si pasiune pentru munca depusa? Iți oferim oportunitatea dе dezvoltare a unei cariere stabile si de lunga durata alături dе echipa noastra! Iti garantam confortul unui loc dе munca stabil într-o echipa mica si eficienta, activa si productiva, tânără si ambițioasă, intr-un mediu dinamic, modern si vesel.

Cerințe minime:
  • Studii superioare;
  • Experiență similara relevanta in domeniul administrativ/ operațional/ office management dе minimum 2 ani;
  • Experiență similara într-o companie cu profil tehnic (IT, Software, Hardware, Telecom, etc) de minimum 2 ani;
  • Limba ENGLEZA - nivel avansat;
  • Bune cunoștințe operare PC (MS Office nivel mediu/avansat);
  • Persoana cu inițiativă, proactivă, autodidacta;
  • Excelente abilitati de comunicare si relationare;
  • Abilitatea de a filtra informațiile, de a utiliza eficient resurselor și gestionarea priorităților în termenele limita agreate;
  • Capacitatea de a analiza informații complexe și de a emite concluzii adecvate;
  • Gandire analitica; spirit de observatie si atentie sporita la detalii;
  • Persoana dinamica, proactiva, gandire pozitiva, rezistenta la stres;
  • Atentie catre detalii - foarte organizata;
  • Dorinta si abilitatea de a invata lucruri noi;
  • Carnet dе conducere - Cat. B – “Nice to Have”

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Verificare contаbilitatе primarа (NIR-uri, facturi, аvizе, rapoаrtе divеrse, întocmire dosar contаbilitatе lunarа, dеcont-uri, fisа dе prezenta, contrаctе dе ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈muncă, etc);
  • Sarcini аdministrаtive (scаnare dе documеntе, procеsarе electronică acte) - arhivarea in bune condiții a documentelor financiar-contabile si transmiterea acestora catre firmele de contabilitate si avocatura, organizarea primirii si transmiterii documentelor prin curier, redactare oferte, contracte, comenzi, „meeting minutes” si alte documente diverse cerute de legislația in vigoare;
  • La nivel Basic menținerea si arhivarea dosarelor de munca si a documentelor HR;
  • Realizare plăți in internet banking, Trezorerie, documente Bancare;
  • Menținerea legăturii prin email si telefon cu clienți si furnizori pentru task-uri administrative si logistice, transmitere documente, se asigura de corecta administrare a tuturor documentelor ce stau la baza contractelor cu partenerii;
  • Administrarea biroului, achiziția tuturor consumabilelor si necesarului bunei desfasurari a activității curente;
  • Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice;
  • Preluarea, inregistrarea si distribuirea documentelor;
  • Redactarea corespondentei de afaceri, interna/externa necesara desfasurarii activitatii zilnice;
  • Organizarea in detaliu a intalnirilor interne/externe (sedinte, ateliere de lucru, prezentari produse, videoconferinte, cursuri, vizite etc.);
  • Organizarea intalnirilor/deplasarilor in tara/strainatate;
  • Actualizarea si întreținerea bazei de date de clienți si furnizori;
  • Redactarea si organizarea diverselor tipuri de documente/oferte in format electronic si fizic conform standardelor companiei;
  • Traduceri si documentare, task-uri diverse strict legate de partea administrativa a companiei.

Pachet Salarial și o Gamă Variată de Beneficii:
  • Mediu de lucru modern, extrem de dinamic, inovativ si provocator, posibilități extinse de dezvoltare personala si dezvoltare profesionala multi-disciplinara;
  • Salariu fix si bonusuri in funcție de performanta;
  • Acces la oferte speciale negociate la nivel de companie;
  • Mediu de lucru mai mult decât unic si special, lipsit de stres gratuit, vesel si constructiv;
  • Echipa tânără, experimentata si extrem de profesionista;
  • Contract de munca cu perioada nedeterminata;
  • Program de lucru de luni-vineri 09:00-18:00;
  • Rare deplasări in interes de serviciu;
  • Participare la organizarea diverselor evenimentele de Marketing si PR ale Companiei;
  • Pachet ENTEX Business Standard: laptop, telefon mobil si OPTIONAL asigurare medicala (după perioada de proba);
  • După primele 12 luni, posibilități de creștere si alte beneficii in funcție de performante, evaluare anuala.

ENTEX Logic srl este un integrator IT cu capital 100% romanesc, cu focus pe soluții Enterprise Smart Business Innovation care combină tehnologiile globale de top cu cea mai bună expertiză românească.

De la realitatea virtuală și augmentată la automatizarea industrială complexă, de la aplicații mobile la platforme Business Enterprise, ENTEX creează proiecte complexe de implementare a proceselor de afaceri inteligente la mediul Big Data, de la procesele de afaceri la inovația principală, de la cea mai nouă inovație la optimizarea reală a afacerii. Pe lângă complexitatea lumii reale, păstrăm simplitatea. Experiență în sectorul public și privat, inclusiv energie, utilități, diverse industrii, distribuție, transport, farmacie și servicii.

Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024