Gratis

OPERATOR BAROCAMERA

MEDICOX-HBOT SRL

Candidatul Ideal

SPITALUL DE RECUPERARE NEURO-MOTORIE SI MEDICINA HIPERBARA Livezeni - Mures este in cautarea unui nou coleg, asistent medical, inginer, paramedic sau tehnician mecanic pentru postul de Operator Barocamera. Postul se adreseaza exclusiv personalului de gen masculin.
Daca esti o persoana serioasa, atenta la detalii si iti place sa lucrezi in echipa, dar mai ales daca iti doresti un loc de munca stabil, aceasta pozitie este potrivita pentru tine.
Solicitam profesionalism, seriozitate, disponibilitate, implicare in activitatea clinicii.

Descrierea jobului

Tе astеptаm in еchipа noastra daca iti doresti:
- Un mеdiu dе lucru confortabil si stimulаtiv, dar si o echipa ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈profesionista;
- Management dedicat, orientat spre atingerea obiectivelor;
- Oportunitati de dеzvoltаre;
- Instrumеntе dе lucru pеrformantе.

Esti persoаnа potrivita daca:
- Ai excelente abilitati de comunicare, empatie, atitudine pozitiva, promptitudine, seriozitate si responsabilitate, abilitati de lucru in echipa, proactivitate, implicare;
- Ai dorința de a susține relații bazate pe respect și cooperare atât cu pacienții, cât și cu colegii;
- Ai cunostințe medii de utilizare calculator;
- Abilități tehnice.
- Dorință și curiozitate de a învăța echipamente noi;

Fiind un spital înalt specializat în recuperarea neuromotorie, misiunea Spitalului de Recuperare Neuro-motorie și Medicină Hiperbară este de a oferi întotdeauna cea mai bună îngrijire medicală, îmbinată cu cele mai noi tehnologii şi descoperiri medicale, într-o manieră continuă, complexă, personalizată şi plină de compasiune faţă de semeni.
Obiectivul Spitalului de Recuperare Neuro-motorie și Medicină Hiperbară este acela de a oferi pacienților șanse reale de recuperare şi reintegrare cât mai rapidă şi completă în mediul socio-profesional.
Vă așteptăm în echipa noastră să ne bucurăm împreună de progresele pacienților noștri!
Publicat 22 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 21 Nov. 2024