Gratis

REPREZENTANT VANZARI

B.V.B. RECRUIT

Candidatul Ideal

Buna!
Daca ai deschis acest anunt probabil iti doresti o schimbare.
Esti o persoana comunicativa, ambitioasa si energica?
Iti doresti sa lucrezi intr-o companie in continua dezvoltare?
Ai experienta in vanzari de minim 1 an?
Iti place sa identifici nevoile clientilor si sa propui solutii rapide si viabile?
Reusesti sa-ti expui clar si cu usurinta ideile?
Daca raspunsul este DA, noi chiar vrem sa te cunoastem! Te invitam sa aloci putin timp cerintelor de mai jos pentru ca esti cu un pas mai aproape de schimbarea dorita!
BVB RECRUIT cauta candidati in vederea ocuparii pozitiei de Reprezentant Vanzari.

Ne dorim un coleg/colega, pasionat/a de vanzari cu ambite, cu initiativa si motivatie pentru a se alatura echipei noastre dinamice.

Ești persoana potrivită dacă:

Ai studii superioare sau medii
Ai experiența în vânzări si disponibilitate la deplasare in tara
Deții cunoștințe bune de utilizare a pachetului Office
Ești o persoană flexibilă, orientată către clienți, adaptabila si perseverenta
Ai abilități deosebite de comunicare și negociere
Deții un permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Ce vei face?

Vei prezenta potentialilor clienti portofoliul de servicii,
Te vei ocupa de atragerea de noi clienti, vei mentine relatiile cu cei existenti, gasind noi metode pentru cresterea vanzarilor si fidelizarea portofoliului de clienti, prin vizite la sediul acestora.
Vei negocia conditiile contractuale.
Vei prelucra informatiile obtinute pe teren si te vei ocupa de urmarirea solicitarilor clientilor.
Vei raporta si vei interpreta datele din sistem astfel incat sa stabilesti un plan de actiune.

Descrierea companiei

Vino alături de noi!
Vei primi bonusuri de performanță, de echipă și individuale
Beneficiezi de tichete de masă încă din prima zi de lucru
Sărbătorim alături de tine, oferindu-ți beneficii de sarbatori (Paste, Craciun)
Firma noastra este o companie romaneasca, cu peste 12 ani de experienta in domeniul resurselor umane. Suntem partenerul de incredere a unor companii de renume top 100.
Incercam in permanenta sa oferim un nivel ridicat de calitate a serviciilor pentru a realiza relatii solide cu partenerii nostrii de afaceri. Am depus mult efort si pasiune in tot ceea ce am intreprins, apreciem foarte mult bucuria de a dezvolta o afacere solida bazata pe increderea in serviciile pe care le oferim.

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024