New company?   Get a free Business Ad with weekly updates (€229)
Free

Reprezentant Vanzari - zonaTimisoara

AMBA FOL SRL
1 position
Job verified

The eJobs team has verified the content of this job ad in order to eliminate any possible mistakes or discriminating text.

Ideal Candidate

- Persoana proactivă,dinamică,orientată spre rezultate
- Abilitați de comunicare ,relaționare,prezentare și negociere
- Abilități de identificare rapidă a potențialului clienților și dezvoltarea colaborării
- Spirit comercial dezvoltat
- Orientare către client
- Abilități de organizare
- Experiența în vânzări constituie un avantaj
- Cunoașterea MS Office
- Permis cat B

Job Description

RESPONSABILITĂȚI

- Este responsabil de îndeplinirea planului de vânzare stabilit de conducerea companiei
- Prospectează piața și mărește portofoliul de clienți;
- Urmărește încasările conform politicii comerciale a companiei;
- Identifică oportunitați pentru creșterea comenzilor pe categorii de produse si soluții pentru dezvoltarea afacerilor clienților săi;
- Dezvoltă si mentine permanent baza de clienți prin identificarea constantă de noi clienți cu potențial.
- Disponbilitatea la deplasari in judetele limitrofe judetului Timis
- Monitorizează activitatea concurenței din zona alocată și întocmește analiza comparativă
cu produsele proprii comercializate.
- Intocmește și transmite rapoarte de activitate superiorului în conformitate cu procedurile și prevederile companiei .

BENEFICII:

- Salariu fix +bonus
- Mașină
- Laptop
- Telefon

Company Description

Suntem o firma de productie si distributie produse de ambalare industriala
Avem sediul in Oradea si puncte de lucru in Oradea si Arad
Published May 7, 2024 Updated May 7, 2024 Expires May 14, 2024