Gratis

Product Manager

GRIMAS CONTROL SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii superioare profil tehnic
  • Avantaj: experienta sau cunostinte tehnice despre radiografie industriala (cabine cu raze X) sau echipamente cu curenti turbionari
  • Bune cunostinte tehnice
  • Disponibilitate la deplasari
  • Abilitatit de comunicare, prezentare si negociere
  • Limbi straine: engleza
  • Carnet de conducere categoria B
  • Capacitate de lucru individual dar si in echipa

Descrierea jobului

Mentine si dezvolta relatia cu clientii existenti
Identifica noi posibilitati de dezvoltare a portfoliului de clienti
Realizeaza ofertele, incheie contractele cu clientii si urmareste derularea acestora
Participa impreuna echipa de sales support la intocmirea documentatiei pentru licitatiile publice
Analizeaza piata, identifica si propune noi oportunitati pentru cresterea vanzarilor
Se perfectioneaza zi de zi in aria de interes pentru a fi la curent cu cele mai noi date din domeniu

Societatea GRIMAS Control SRL este o firma multinationala cu capital privat si face parte din grupul de firme Grimas Austria, Ungaria si Bulgaria. Principalul obiect de activitate al societatii este comercializarea produselor specifice controlului distructiv si nondistructiv din diferite domenii ale industriei cum sunt: aerospatiale, petrochimie, automotive, constructii civile si militare, santiere navale etc.
Firma noastra comercializeaza in Romania instrumente, aparate si produse de masura si control de inalta calitate. Producatorii reprezentanti in Romania sunt firme din Germania, U.K., Japonia, Elvetia etc.
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 18 Mai 2024