White Horse Pub, aproape de Londra, angajeaza Chef de Partie

EXTERNJOB SRL

Candidatul Ideal

Agenția de recrutare Externjob caută un bucătar (Chef de Partie) pentru un client prestigios din domeniul gastronomic. Dacă sunteți pasionat de arta culinară și doriți să vă alăturați unei echipe dinamice, vă încurajăm să aplicați.

White Horse Pub situat aproape de Londra angajeaza Chef de Partie

Oferta pub-ului pentru această poziție include:
Salariu de 15,00 lire sterline pe oră (inclusiv cu service charge-ul) .
Plata salariului se efectuează la fiecare 2 săptămâni.
Cazare este asigurata la un cost de doar 100 de lire sterline pe săptămână, cu toate utilitățile incluse, singur in camera. Mese asigurate ''on duty''.
Program de lucru de minim 40 de ore pe săptămână,

Pentru mai multe informații, vă rugăm să ne contactați sau sa ne trimiteti CV-ul

DACA NU AVETI PERMIS DE MUNCA NU TRIMITETI CV VA RUGAM

Descrierea jobului

Dacă nu dețineți un permis de muncă, dar sunteți interesat(ă) să aplicați pentru un post de bucătar, vă invităm să ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂ne trimiteți CV-ul pentru oportunități disponibile în Irlanda direct la ADRESA DE EMAIL A COMPANIEI info@externjob.ro

Condiții:

- Permis de muncă pre sau settled (share code)
- Nivel mediu de engleză (conversațional)
- Experiență relevantă pentru poziția de CDP

Dacă nu dețineți un permis de muncă, dar sunteți interesat(ă) să aplicați pentru un post de bucătar, vă invităm să ne trimiteți CV-ul pentru oportunități disponibile în Irlanda.

Externjob este o companie privata al carei obiect principal de activitate este recrutarea si selectionarea candidatilor romani interesati sa lucreze in strainatate.

Specialisti in recrutare personal domeniul ospitalier.

Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024