Gratis

Web Assistant - Tom Tailor - Targu Mures

Tom Tailor Retail Ro SRL

Candidatul Ideal

• Cunoştinţe elementare dе matematică şi aptitudini dе utilizare a calculatorului
• Fire comunicativa
• Pregatit pentru un un job in ture cu program de luni pana vineri
• Poate lucra atat individual cat si in echipa
• Orientat catre rezultate

Descrierea jobului

•Responsabil pentru pregatirea coletelor ce vor fi trimise
•Comunicarea cu serviciul de transport
•Comandarea articolelor din alte magazine in caz ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂de nevoie
• Efectuarea procesului de returnare/ schimbare in functie de situatia dorita de client
• Arhivarea ducmentatiei necesare magazinului Online
• Ajuta la pastrarea unui depozit aranjat frumos si organizat
• Trimite cererile de restituire catre web administratorul
​• Comunicarea cu Web Administratorul

Job disponibil in cadrul magazinului nostru din centrul comercial Shopping City Targu Mures.

TOM TAILOR GROUP este o companie de moda activă la nivel global în continuă expansiune. Mărcile noastre sunt sinonime cu o experiență de înaltă calitate, depistarea rapidă a tendințelor modei și o viziune relaxată asupra vieții. Astăzi avem în peste 35 de țări mai mult de 1.300 de magazine în care lucrează 6.500 de angajați. Pentru a putea continua să creștem așa cum ne-am propus, avem nevoie doar de un singur lucru: de voi!

Publicat 24 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 24 Iul. 2024