Gratis

Vopsitor Industrial

Cummins Generator Technologies
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Persoana organizata si dinamica, atitudine pozitiva, care doreste sa invete ceva nou;
  • Persoana care realizează lucrări de vopsitorie pe o gamă variată de produse simple sau complexe, din metal, lemn, plastic, fibră de sticlă;
  • Abilitatea de a lucra in schimburi;
  • Efecrueaza activitati care nu tin de productie si care sustin procesele de productie
  • Cineva care stie sa lucreze in echipa;
  • Are grija de siguranta si buna organizare a muncii sale;
  • Experienta anterioara nu este necesara, sau experienta anterioara minima ( Se v-a oferi instruire profesionala interna);
  • Diploma de absolvire a liceului sau certificate de absolvire a invatamantului secudar.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Pregătirea suprafeţelor de vopsit si a materialelor pentru vopsit;
  • Executarea lucrărilor de vopsire şi finisare;
  • Aplicarea tratamentelor speciale;
  • Utilizeaza echipament de protectie personala adecvat;
  • Respecta standardele, politicile, procedurile si reglementarile referitoare la sanatate, mediu si siguranta;
  • Corecteaza pericolele aflate sub controlul si in aria sa de responsabilitatea;
  • Invata si aplica sistemele operationale Cummins;
  • Opreste activitatea si raporteaza imediat toate pericolele de accidente majore.

Beneficii:
  • Un loc de munca competitiv, curat si dinamic;
  • Cursuri de pregatire profesionala gratuite ;
  • Posibilitatea de avansare intr-o industrie dinamica;
  • Loc stabil de munca si echipament complet de lucru;
  • 20 RON tichete de masa;
  • Locatie convenabila (centrul Craiovei);
  • Cofinantare pentru transport (pentru persoanele din Craiova si navetistii din afara Craiovei)Contract de munca permanent.

Datorita cresterii volumului de comenzi cautam noi colegi de munca in fabrica noastra din Craiova (Cummins). Despre compania Cummins, creăm soluțiile eficiente de care depind mai multi oameni. Uzina noastră din Craiova produce cele mai avansate alternatoare mari din 1999. Avem în jur de 58 000 de angajați în întreaga lume. Iar în prezent avem nevoie de TINE pentru a ne te alătura echipei noastre fantastice din Craiova.
Publicat 14 Aug. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 13 Sept. 2024