Gratis

Vopsitor industrial

SC PRO OPTICA SA

Candidatul Ideal

Este responsabil de pregatirea suprafetelor pentru vopsire, alegerea si amestecarea culorilor, aplicarea vopselei conform standardelor de calitate si siguranta, precum si mentinerea echipamentelor de vopsit in stare buna de functionare.

Cerintele de calificare:
- Experienta anterioara in domeniul vopsitoriei industriale
- Cunostinte solide in utilizarea echipamentelor de vopsit si a materialelor specifice
- Capacitatea de a lucra in echipa
- Atentie la detalii si abilitati bune de gestionare a timpului

Descrierea jobului

- Asigurarea pregatirii suprafetelor inainte de vopsire, inclusiv curatarea, slefuirea si aplicarea grundului
- Selectarea si amestecarea corecta a culorilor ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂pentru obtinerea rezultatului dorit
- Aplicarea uniforma a vopselei conform standardelor de calitate
- Manipuleaza, transporta si depoziteaza componentele, produsele si materialele necesare, conform instructiunilor de lucru, procedurilor in vigoare si a normelor de sanatate si siguranta in munca;
- Mentinerea curata si in ordine a locului de munca si a echipamentelor de vopsit
- Respectarea normelor de securitate si protectia muncii in timpul desfasurarii activitatilor de vopsire

Beneficii :
- Salariu atractiv
- Masa de pranz - asigurata de companie
- Prima de Paste
- Bonus anual de performanta
- Petrecere de Craciun
- Transport asigurat sau decont carburant
- Abonament servicii medicale la clinica privata
- Cursuri de calificare, formare si dezvoltare personala
Program de lucru luni – vineri 8.00 – 16.00 (pauza de masa 15 min inclusa in program).
Activitatea se va desfasura in punctul de lucru - DN4, Frumușani 077020 .

PRO OPTICA S.A. is a private Romanian company, leader of the Romanian Defense & Security optronic based solutions Market and a player in the International Market. The high professionalism in performing the work, the dynamics of development and the flexibility to the market demands are sustained and achieved by the teamwork of the 70 employees of the company (scientists, engineers, technologists, economists, technicians and administrative personnel). Visit www.prooptica.ro to learn more.

Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 17 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024