Gratis

Visual Merchandisers (Decorator) - Cluj Napoca Iulius Mall

Levi Strauss Bucharest S.R.L.

Candidatul Ideal

Visual Merchandisers (VMR)

Profilul candidatului ideal include:
  • Căutăm persoane originale și entuziaste, cărora le place contactul cu alte persoane și sunt interesate de modă. Este important să nu fie indiferente la hainele pe care le poartă.
  • Experiență anterioară în rolul de Decorator, în special în domeniul expunerii produselor în magazin, pregătirii vitrinelor și styling-ului manechinelor.
  • Capacitatea de a menține un aspect comercial atractiv al magazinului.
  • Deschidere și flexibilitate în abordarea sarcinilor.
  • Experiență în oferirea de servicii eficiente pentru clienți.
  • Orientare către atingerea obiectivelor de vânzări.
  • Abilități de lucru în echipă.
  • Cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj.
  • Zâmbet, energie, creativitate și dorință de a crește alături de Levi's.

Descrierea jobului

Oferim:
  • Sistem de bonusare atractiv
  • Loc de muncă stabil cu contract de muncă
  • Muncă într-o echipă dinamică și plină ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈de pasiune
  • Posibilități de dezvoltare profesionalăUn pachet bogat de beneficii care include:Tichete de masă
  • Pachet de servicii medicale private
  • Tichete cadou
  • Uniforme din gama noastră de produse
  • Reduceri pentru angajați
  • Program de recomandare al angajaților
  • Zile libere suplimentare în momente dificile din viață
  • Bonusuri pentru vechime în muncă
  • Programe de wellbeingVă așteptăm să faceți parte din echipa noastră!

Levi Strauss & Co. este locul ideal pentru cei care apreciază libertatea de a-și urma propriul drum în carieră. Aici, colaborarea este esențială; nu ne vedem unii pe alții ca rivali, ci ca parteneri. Ne susținem reciproc și aceasta aduce multă bucurie în echipa noastră. Diversitatea este unul dintre punctele noastre forte, iar acest lucru ne face să fim mai puternici și mai inovatori. Credem în importanța perspectivelor diferite și în faptul că acestea contribuie la succesul nostru. La Levi's, fiecare voce este ascultată și apreciată. Vino să lucrezi cu noi și să porți ce-ți place, într-un mediu care îți permite să îți lași amprenta personală.

Egalitate de șanse

Levi Strauss & Co. este un angajator care asigură egalitatea de șanse. Toți angajații calificați sunt remunerați în mod corect, indiferent de rasă, culoarea pielii, religie, sex, naționalitate sau dizabilități.

Recunoaștere și premii

Compania noastră a fost onorată cu premiul Great Workplace Award 2019 de către Gallup, fiind recunoscută pentru cultura sa extraordinară a mediului de lucru. Laureații acestui premiu sunt organizații care valorizează implicarea angajaților și obțin rezultate remarcabile în afaceri.

Reputație

Conform revistei Fortune, Levi Strauss & Co. este una dintre cele mai admirate trei companii de îmbrăcăminte. De asemenea, Ethisphere Institute ne-a numit una dintre cele mai etice companii din lume.

#originalswanted

Te așteptăm să te alături echipei noastre și să contribui la povestea noastră de succes!

Publicat 15 Iul. 2024 Reactualizat 31 Iul. 2024 Expiră 14 Aug. 2024