Gratis

VISUAL MERCHANDISER – RUTA MOBILA

FieldStar

Descrierea jobului

Te consideri un maestru al prezentării produselor și îți place să interacționezi cu oamenii? Avem oportunitatea perfectă pentru tine!

Căutăm un ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀Visual Merchandiser dedicat și experimentat pentru a promova și reprezenta gama noastră de electrocasnice în județele București, Ilfov, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Ialomița, Călărași și Brașov. Dacă ai cel puțin un an de experiență pe o poziție similară și ești pregătit să faci parte dintr-o echipă dinamică și inovatoare, aceasta este șansa ta de a te dezvolta într-un mediu profesionist și stimulativ!

Responsabilități:

  • Vizitarea magazinelor partenere în care se regăsesc produsele din portofoliu;
  • Verificarea stocurilor din fiecare și asigurarea aprovizionării permanente a rafturilor cu toate produsele din portofoliu existente, conform planogramei;
  • Aranjarea produselor pe raft în scopul unei bune prezentări a acestora;
  • Monitorizarea zilnică a prezenței etichetelor de preț pentru fiecare produs, asigurându-se că prețurile afișate în magazin sunt corecte;
  • Plasarea materialelor temporare de comunicare (stickere, broșuri, elemente de vizibilitate, A4, suporturi, info carduri, și alte materiale relevante);
  • Înregistrarea și actualizarea informațiilor din fiecare magazin în aplicație în timpul fiecărei vizite;
  • Susținerea sesiunilor de instruire pentru personalul magazinelor vizitate;
  • Participarea la ședințele lunare (online sau fizice, după caz);
  • Furnizarea în timp real a informațiilor despre produsele noastre și despre cele ale concurenței.

Cerințe:

  • Experiență pe un post similar de minim 1 an;
  • Studii medii finalizate;
  • Cunoștințe medii la limba engleză;
  • Cunoștințe operare PC (Word, Excel, Outlook);
  • Abilități bune de comunicare și de organizare;
  • Abilități bune de vanzare si negociere, atenție la detalii;
  • Permis de conducere categoria B, minim 1 an vechime;
  • Disponibilitate de deplasare in afara orașului.

Program: Luni-Vineri - 09:00 - 18:00 / 10:00-19:00 + o sâmbătă pe lună.

Beneficii:

  • Salariu în funcție de experiență;
  • Tichete de masă;
  • Autoturism și decont de combustibil;
  • Decont cazare;
  • Diurnă;
  • Echipament: laptop, telefon, tabletă.

Pentru informații suplimentare, te rog să mă contactezi la andreea.ariton@fieldstar.ro sau la 0738762483.

Fieldstar este în topul campaniilor de marketing BTL, cu o experiență de peste 20 ani pe piața din România.

Portofoliul nostru depăşeste 50 de clienţi pentru care promovăm peste 100 de branduri internaţionale şi te asigurăm că experiența cumulată în cadrulFieldstar te va ajuta să te dezvolți spre o carierăde succes.

Menționam că datele tale cu caracter personal sunt în siguranță alături de noi. Pentru mai multe informatii, te rog sa accesezi următorul link.

Cu o experiență de peste 14 ani, Fieldstar este intersecția pentru ceea ce înseamnă retail, FMCG, brand experience, consumer engagement.

Mecanismele de abordare sunt într-o dinamică zilnică, aşadar fiecare dintre noi este constant informat despre cele mai noi tendinţe din marketing şi managementul unui produs/serviciu.

Portofoliul nostru depăşeste 40 de clienţi pentru care promovăm peste 100 de branduri internaţionale şi te asigurăm că experiența cumulată în cadrul Fieldstar te va ajuta să te dezvolți spre o carieră de succes în vânzări. Activăm în locaţii premium şi participăm la cele mai exclusiviste evenimente, iar tu vei avea accesul garantat!

Jobul ideal există chiar aici! Fieldstar va fi compania în care abilitățile tale de comunicare şi persuasiune sunt modelate spre succes.

Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 28 Iul. 2024