Gratis

Vanzator / Vanzatoare

PERDEMAR SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
Studii liceale (fără limită de vârstă)
Dorință de muncă și stabilitate
Persoană responsabilă și dedicată
Abilitatea de adaptare
Orientare către nevoile clientului
Implicată în procesele din magazin și să reușești să gestionezi provocările zilnice
Spirit de echipa si abilitatea de a evita si aplana conflictele
Experiență pe un post similar (nu este obligatorie)

Atribuții:
Supraveghează sala de vânzare
Aranjează marfa pe standere, în funcție de gamă, categorie de produs și model
Învață să lucreze pe casa de marcat, să încaseze produsele achiziționate de clienți
Asistă clienții care au nevoie de ajutor în alegerea produselor
Face curat la locul de muncă

Descrierea jobului

Consilierea clientilor in magazinul nostru de Perdele, Galerii si Covoare din Auchan Iris in vederea preluarii comenzilor pe care doresc ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄sa le plaseze;
Incasarea cash sau cu pos a comenzilor clientilor;
Trimiterea pe email a comenzilor catre atelier sau catre departamentul de aprovizionare, dupa caz;
Sunarea clientilor pentru informarea sosirii comenzilor in magazin.

Decontare abonament de transport;
Procent din vanzari;
Program flexibil.

Perdemar este o firma cu capital 100% romanesc, deschisa in 2017, cu vanzari de perdele si draperii, galerii si sine, covoare si accesorii, atat in magazinele proprii cat si on-line prin site-ul nostru www.egalerii.ro, dar si prin platforma eMag, unde suntem furnizorul cu cele mai multe galerii listate spre vanzare la nivel national.
Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024