Gratis

VANZATOR / VANZATOARE Imbracaminte si articole sport

BITOLIA GALLERY SRL

Candidatul Ideal

Reprezentant vanzari - imbracaminte sport si articole sportive, magazin Bitolia Sport din Mall Baneasa, Galeria Feeria
Experienta in vanzarea directa a articolelor de imbracaminte;
Studii medii absolvite (diploma de Bacalaureat);
Persoana amabila, sociabila, placuta;
Disponibilitatea de a lucra in ture si in weekend;
Cunostinte casa marcat, pos, rapoarte zilnice si lunare, inventar, contabilitate primara, cunostinte de utilizare PC.;
Capacitate de organizare, atentie la detalii, punctualitate, seriozitate;
Experienta intr-o pozitie similara – vanzator/vanzatoare imbracaminte sport si accesorii, constituie avantaj.

Descrierea jobului

Intampina clientii intr-o maniera prietenoasa si politicoasa;
Consiliaza clientii si le ofera informatii cu privire la produse;
Intelege ceritele clientului ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈si ii ofera produsele sau solutiile potrivite;
Promovează imaginea brandului si produsele comercializate in magazin;
Se asigura ca nivelul stocului pentru fiecare categorie de produs este mentinut la sfarsitul fiecarei zile;
Receptioneaza produsele si le pregateste pentru a fi expuse;
Aranjeaza produsele si le impacheteaza respectand standardele brandului;
Participa la efectuarea inventarului lunar;
Asigura buna desfasurare a activitatilor ce tin de magazin;
Se asigura ca spatiul de vanzare este permanent curat si igienizat;
Utilizeaza casa de marcat: incasari numerar/incasari cu card/retururi/rapoarte zilnice si lunare/etc.

Descrierea companiei

Magazin Bitolia Sport din Mall Baneasa, Galeria Feeria
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024