Gratis

Vanzator produse proaspete - Carrefour Lujerului

SC ROMANIA HYPERMARCHE SA
2 poziții

Candidatul Ideal

Ne completăm echipa din magazinuL Carrefour Lujerului vanzatori produse proaspete!

Descrierea jobului

Ceea ce oferim:

Tichete de masă
Cupoane de magazin de Paști și Crăciun;
Abonament medical/Asigurare medicala privata;
Ajutoare ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀pentru evenimente deosebite (naștere copil, căsătorie, deces);
Diverse prime
Mediu de lucru plăcut, bazat pe încredere și autonomie;
Oportunități de dezvoltare atât profesionale, cât și personale;
Cursuri de formare adaptate nevoilor tale.

Avem nevoie de tine sa aprovizionezi vistrina cu marfa, sa prezinti produsele clientilor si sa ii servesti cu produsele dorite.
Avem nevoie de tine sa oferim clientilor o experienta placuta la cumparaturi.

Iti poti depune CV-ul la serviciul clienti din magazin, trimite la recrutare@cora.ro sau suna la 0732767256. Alatura-te unei echipe centrate pe satisfacerea clientilor!
Publicat 10 Iul. 2024 Reactualizat 9 Aug. 2024 Expiră 9 Aug. 2024