Gratis

Vanzator magazin piese auto

MELTIM GRUP

Candidatul Ideal

Pasiunea pentru vanzari dar mai ales pentru domeniul auto sunt necesare. Candidatul ideal este energic, are experienta in domeniul auto de minimum 1 an la nivelul unei companii din domeniu.
Viitorul nostru coleg(a) are abilitati de negociere si de comunicare.Ii place munca de birou intr-un colectiv tanar si este dedicat echipei din care face parte.
Candidatul ideal pentru postul de consultant vanzari este ambitios si inclinat identificarii celei mai bune solutii pentru clienti.
Daca stii care e diferenta dintre o planetara si un cardan , ce inseamna un "treiar" si ce inseamna "bujie" sau "sonda lambda" inseamna ca putem sta de vorba si vorbim aceeasi limba.

Descrierea jobului

Consiliezi clientul si preiei comenzi in magazinul nostru fizic.
Transmiti comenzi de produse catre furnizori si urmaresti receptia si evolutia ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂comenzii pana la livrarea catre client.
Mentii legatura cu clientii existenti si vei oferta piese si pachete de produse.
Constituie un avantaj in desfasurarea activitatii cunoasterea principalelor programe de comenzi din domeniul pieselor auto cu care vei lucra zilnic.
Te ajuta sa ai abilitati bune de operare a computerului in programele uzuale Microsoft Office si de asemenea sa fii eficient in comunicare atat cu clientii cat si cu colegii. Este usor sa te descurci atunci cand cunosti pasii principali ai vanzarii, dar este bine sa stii ca te poti baza pe colegi in orice moment pentru ca fiecare client este important si fiecare situatie are o solutie!
Salariul vine la pachet cu un loc de munca stabil intr-un mediu curat si civilizat.
Se lucreaza de luni pana vineri cu libere in toate sarbatorile legale.

AutoStore este un magazin de piese auto si consultanta in domeniul automotive din Timisoara, infiintat in anul 2008 specializat in piese de origine FORD.
Suntem dedicati pasiunii pentru industria auto si incercam sa indeplinim toate dorintele clientilor nostri.
Este o companie cu idealuri mari si planuri de expansiune in viitor bazate pe cunostintele acumulate in anii de experienta in domeniu.
Mediul de lucru este foarte curat si prietenos, suntem o echipa unita si cu acelasi scop.
Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 14 Nov. 2024