Gratis

Vanzator instalatii termice - Comuna Berceni

1 Ekoinstal Solar

Candidatul Ideal

Ce calitati si aptitudini ne asteptam sa ai?
- Sa mentii o atitudine pozitiva, limbajul adecvat locului de munca si respectul necesar fata de clienti si colegi
- Sa poti indruma clientul in procesul de cumparare de la informare pana la achizitie
- Sa ai experienta in domeniul instalatiilor termice, electrice si sanitare pentru o informare corecta si a ajuta clientul sa ia o decizie buna
- Sa lasi o impresie buna clientului
- Sa poti sa te organizezi singur, sa poti lucra in echipa sau sa poti gestiona o echipa daca este cazul
- Sa cunosti piesele de montare necesare diverselor echipamente (centrale termice, boilere, pompe de apa, vase de expansiune, etc.)

Descrierea jobului

Ce iti oferim? (Toate se discuta doar la interviu)
- Salariu fix motivant
- Bonuri de masa
- Bonusuri in ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃functie de performanta
- Posibilitatea de promovare

Reprezinta avantaj daca locuiti in comuna Berceni sau zonele din apropiere.
Toate detaliile se discuta in urma unui interviu.

Adresa magazinului: Bulevardul 1 Mai nr.43, Comuna Berceni, Judetul Ilfov
Site: www.ekoinstal.ro
Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024