Gratis

Vanzator Inghetata / Ajutor maestru gelatier

Gelateria Allto Passione S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Vanzator/vanzatoare : responsabil, statornic, optimist , cu atitudine pozitiva si constructiva culturii organizationale pentru realizarea obiectivului de a deveni nr. 1 in acest domeniu, in orasul nostru

Ajutor productie: responsabila, onesta,ordonata, altruista, loiala.

Descrierea jobului

Vanzator: - vei prezenta intr-un mod atractiv produsele companiei
-vei construi si dezvolta relatii de incredere cu clientii
-iti ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄vei insusi si aplica politica de vanzare a companiei

Ajutor productie: -vei ajuta la prepararea inghetatei
-vei gestiona stocul de materie prima
-vei mentine cu rigurozitate curatenia si climatul propice productiei

Noi va vom oferi : -mediu de lucru placut alaturi de oameni tineri , onesti si deschisi
-program de lucru flexibil
-salariu atractiv

Allto Passione este o firma mica din Pitesti, judetul Arges, la inceput de drum, infiintata din pasiune si dorinta de a aduce si in orasul nostru adevarata inghetata artizanala, autentica, naturala.
Pentru ca vrem sa facem acest lucru bine si bun si vrem sa se afle peste mari si tari, vino in echipa noastra pentru a atinge impreuna aceste obiective
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024