Gratis

Valet

RA-RA HOTELS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerințele postului

Experiență anterioară pe o poziție de Concierge nu este obligatorie, insă reprezintă un avantaj;
Angajamentul de a oferi servicii excepționale clienților, cu o pasiune pentru industria ospitalității;
Abilitatea de a găsi soluții creative cu capacități dovedite de rezolvare a problemelor, oferind sprijin acolo unde este necesar
Integritate personală, cu capacitatea de a lucra într-un mediu care solicită excelență, timp și energie
Limba engleza - fluent

Descrierea jobului

Transportul bagajelor în cameră;
Soluționarea rapidă a solicitărilor oaspeților și întâmpinarea nevoilor acestora;
Raportarea și transmiterea informațiilor relevante din timpul ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈turei de lucru către șeful de department și ceilalți colegi;
Menținerea relațiilor de lucru cu celelalte departamente din hotel;
Comunicare continuă cu colegii de department;
Recepționarea alimentelor în conformitate cu lista de specificații a produselor în ceea ce privește calitatea și data de expirare;

Beneficii

Salariu atractiv
Decont de transport
Asigurare medicala
Rate preferentiale de angajat in toate hotelurile Radisson Hotel Group
Bonusuri de performanță
Mediu de lucru dinamic
Traininguri adaptate la nevoile individuale
Suport in dezvoltarea profesionala si personala

Descrierea companiei

Facem diferența împreună!

Îți place să interacționezi cu oaspeții și să oferi experiențe memorabile?

Te încantă ideea de a face parte dintr-o echipa nouă și energică, într-un departament cheie al hotelului?

Vrei să lucrezi într-un mediu dinamic, în care ospitalitatea este la ea acasă?

Dacă răspunsul la toate aceste întrebări este afirmativ, atunci vrem să te cunoaștem!
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024