Gratis

UNIMAT TG. MURES angajeaza GESTIONAR

SC UNIMAT SRL

Candidatul Ideal

ABILITATI:
- Atentie concentrata si distributiva
- Memorie vizuala
- Spirit organizatoric
- Capacitatea de a lucra cu oamenii
- Punctualitate
- Fara antecedente penale
- Prezenta agreabila, seriozitate, spirit de echipa, disciplina si perseverenta
- Spirit de observaţie, dinamism, gândire comercială, eficienţă, initiativa
- Experienta in domeniul vanzarii materialelor de constructii.

Descrierea jobului

ATRIBUTII:
- Identifica necesarul de marfa si comunica situatia directorului de produs;
- Receptioneaza cantitativ si calitativ produsele comercializate;
- ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀Pregateste materialele pe baza facturii fiscale;
- Verifica cu atentie materiale predate catre client;
- Manipuleaza marfa in depozit;
-Gestioneaza corect stocurile;
- Participa la inventarele lunare,semestriale, anuale.

Compania Unimat este prezentă pe piața construcțiilor la Sibiu din anul 1998, funcționând inițial ca și firmă de aprovizionare pentru firma de construcții CON-A. Datorită serviciilor oferite, am câștigat rapid încrederea clienților și a partenerilor, ceea ce a condus la o dezvoltare constantă a noastră. Astfel că, din anul 2001, ne-am deschis porțile tuturor persoanelor interesate să construiască sau să renoveze, fie ele fizice sau juridice.
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024