Gratis

TUBULATOR INOX TIG

P+P PRAGMA-TEC S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm un tubulator competent și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul selectat va fi responsabil pentru instalarea sistemelor ︋︃︅︍︋︉️︌​︎︌︁︂​︁︁︎︎​︊︆︁︍​︂︆︊︆︍︉︎︈︎︃︇︋︋︃︅︍︋︉️︌​︎︌︁︂​︁︁︎︎​︊︆︁︍​︂︆︊︆︍︉︎︈︎︃︇︋de conducte în diverse medii industriale, respectând specificațiile tehnice și standardele de calitate și siguranță.

Avem un atelier de sudură în București, dar la începutul contractului va trebui să mergeți pentru o lună și jumătate la unul dintre clienții noștri din Ungaria. (Cazarea și cheltuielile de transport sunt plătite de companie).

Profilul dorit:

Experiență ca tubulator în sectorul industrial, ideal în industria alimentară.
Abilități de citire și interpretare a planurilor tehnice și izometrice.
Cunoștințe solide în tehnici de sudare și asamblare a țevilor.
Atenție la detalii, precizie și capacitate de a lucra în echipă.
Disponibilitate pentru deplasări de lungă durată în Europa.

Calificări necesare:

Formare profesională în conducte industriale sau echivalent.
Experiență într-un post similar.
Competență în utilizarea uneltelor și tehnicilor de sudură și conducte.
Permis de conducere (B) preferat.

Certificări și licențe:

Permis de conducere - Mașină (preferabil)
Lucru la înălțime (preferabil)
Platformă de ridicare (preferabil)
Stivuitor (preferabil)

Condiții de muncă:

Tipul contractului: Contract pe perioadă nedeterminată
Program de lucru: Normă întreagă
Salariu: Între 2,500 € și 3000 € în funcție de experiență și calificări. Suma salariului este compusă din salariul de bază + indemnizații de deplasare.

Descrierea jobului

Pregătirea, asamblarea și instalarea sistemelor de conducte conform planurilor și specificațiilor tehnice.
Asigurarea conformității instalațiilor cu standardele actuale ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁de siguranță ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂și calitate.
Efectuarea tăierilor, sudurilor, îndoirilor și asamblărilor țevilor din oțel, oțel inoxidabil, etc.
Colaborarea cu ceilalți membri ai echipei pentru a asigura instalații eficiente și de înaltă calitate.

P+P Pragma-tec este o companie specializată în instalarea echipamentelor industriale (siloz-uri, conducte, stații de golire a sacilor, etc.) în industria alimentară din întreaga Europă. Recrutăm un tubulator calificat și motivat pentru a lucra în industria alimentară.
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024