Gratis

Transport Planner

TRANS SESE SRL

Candidatul Ideal

Transport Planner in Gilau, Jud Cluj
- Cunoasterea limbii spaniole scris si vorbit;
- Abilitatea de a planifica, organiza si urmari activitati;
- Seriozitate, dinamism; atitudine proactiva;
- Abilitati de lucru sub stres si cu termene limita;
- Operare PC (MS Office-Excel, Word, internet);
- Gandire logica, auto-organizare pentru obtinerea rezultatelor si solutiilor corespunzatoare;
- Experienta in operarea cu sisteme telematice;

Descrierea jobului

  • Colaborare zilnica cu seful de flota in organizarea camionelor care vin si pleaca ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀din baza;
  • Colaborare cu dispeceratul si personalul tehnic pt gasirea de solutii optime in solutionarea problemele aparute;
  • Contact permanente cu personalul angajat aflat pe comunitate sau in vacanta pentru gasirea de solutii promte la nevoile angajatilor si pentru organizarea vacantelor si a ciclurilor de munca;
  • Organizarea flotei pe delegatii si/sau camioanelor la simplu/dublu;
  • Calcularea in baza previziunilor a vacantelor si a ciclurilor de munca;
  • Planificarea optima in urma calculelor a vacantelor si a ciclurilor de munca.
Beneficii:
  • Pachet salarial motivant
  • Mediu de lucru tanar si dinamic;
  • Instrumente de lucru de ultima generatie
  • Dezvoltarea carierei in domeniul transporturilor.

Cultura noastra se bazeaza pe pasiune, efort si exigente zilnice, reflectate in serviciul pe care il oferim clientilor interni si externi. Mai presus de toate, se afla personalul, care transmite si are entuziasm pentru a colabora la imbunatatirea companiei si astfel obtinerea succesului. Echipa Sesé este formata din peste 1.000 de persoane angajate si implicate in realizarea acestui proiect comun: EFORT IN SERVICIUL CLIENTULUI. Angajamentul nostru fata de calitatea umana si procesele de management fac parte din cultura noastra, mizand pe internationalizare, trecand nu numai granita noastra, ci si mergand pe alte continente precum Africa sau America.

Nuestra cultura está basada en la pasión, el esfuerzo y la exigencia diaria, quedando plasmada en el servicio que ofrecemos tanto al cliente interno como externo. Por encima de todo está el personal, que transmite y dispone de ilusión por colaborar en mejorar la empresa y lograr así el éxito. El equipo humano de Sesé lo componen más de 1.000 personas comprometidas e implicadas con la consecución de este proyecto común: el ESFUERZO AL SERVICIO DEL CLIENTE. Nuestro compromiso en la calidad humana y en los procesos de gestión forman parte de nuestra cultura, apostando por la internacionalización, traspasando no sólo nuestra frontera, sino pasando a otros continentes como África o América.

Publicat 25 Oct. 2024 Reactualizat 25 Oct. 2024 Expiră 24 Nov. 2024