Gratis

TOPOGRAF

FCC CONSTRUCCION SA BARCELONA SUCURSALA BUCURESTI

Candidatul Ideal

- formare profesionala specifica/ diplomă de licență în inginerie (Inginer- constructii civile, industriale si agricole/ cai ferate, drumuri si poduri/ geodezie- topografie si cadastru);
- excelente abilități analitice și de proiectare;
- experiența în utilizarea instrumentelor AUTOCAD, Excel - nivel mediu;
- cunostinte tehnice de Interpretarea Proiectului Tehnic

Descrierea jobului

- Verificarea elementelor proiectate,
- Pregatirea datelor de trasare,
- Intocmirea Proceselor Verbale, ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄

Compania noastra este companie de constructii ce desfasoara proiecte majore de infrastructura rutiera si feroviara la nivel international si national, in diferite zone ale tarii.
Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024