Gratis

Topograf

Eastmen Human Resources

Candidatul Ideal

Ai experiență ca topograf și dorești să te dezvolți profesional în acest domeniu? Ești o persoană deschisă, dornic să lucrezi în echipă pentru a îndeplini cerințele clienților? Atunci, ai putea fi persoana pe care o căutăm! O companie olandeză este în căutare de un topograf.

Cerințe:
  • Trebuie să ai cel puțin 2 ani de experiență ca topograf
  • Experiență cu echipamentul topografic (precum stație totală, boloboc și echipament GPS)
  • Atitudine pozitivă și bune abilități de comunicare
  • Nivelul B2 al limbii engleze este obligatoriu pentru o comunicare corespunzătoare cu clienții
  • Disponibilitate de relocare în Olanda
  • Permis de conducere categoria B obligatoriu
  • Trebuie să fii cetățean al unei țări din cadrul U.E.

Descrierea jobului

Activitățile tale zilnice includ:
  • Măsurarea, pregătirea, verificarea și gestionarea măsurătorilor în proiectele de construcție
  • Să te asiguri că echipamentele ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄de măsurare sunt bine întreținute și că datele măsurătorilor sunt înregistrate corespunzător
  • Să menții legătura atât cu planificatorii proiectelor, cât și cu clientul

Eastmen este o companie olandeză fondată în anul 2006 (cu atestate NEN 4400-1 / NBBU CAO / SNF / VCU / DataChecker / Pay OK ), care se ocupă cu recrutarea și plasarea forței de muncă în Olanda.

Recrutăm, selectăm și angajăm personal tehnic calificat și necalificat pentru partenerii și clienții nostri olandezi, din birourile noastre din Utrecht, Târgu Mureș și Budapesta.

Pentru mai multe informații referitoare la atestatele noastre poți accesa linkul https://www.eastmen.ro/despre_noi/certificari/ .

Website: www.eastmen.ro | Email: targumures@eastmen.eu

Aplică ACUM, iar unul dintre agenții noștri de recrutare te va contacta în cel mai scurt timp!

Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 20 Iul. 2024