Gratis

Tinichigiu auto

Expocar Trade SRL

Candidatul Ideal

- Experienta pe un post de tinichigiu auto constituie avantaj
- Serios, punctual, muncitor
- Diploma de tinichigiu constituie avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- executa lucrarile de reparatii conform comenzilor primite
- executa lucrarile de sudura, pregatirea pentru vopsire
- raspunde de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈calitatea operatiilor executate
- respecta termenele de executie asumate.

Beneficii:
- Salarizare motivanta,
- Conditii de lucru excelente intr-un mediu profesionist;
- Bonuri de masa;
- Prime de Sarbatori;

Expocar Constanta este dealer si service autorizat pentru marcile: Opel, Mazda, Suzuki si Ssangyong. Ca parte a dezvoltarii noastre continue, cautam o persoana dinamica, orientata catre rezultate pentru a se alatura echipei noastre.
Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024