Gratis

Terapeuta masaj / intretinere corporala

MIGDAR CONSULTING S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei maseuze / specialiste în masaj si remodelare corporală pasionate pentru a se alătura echipei noastre .
Dacă sunteți dornici să vă puneți abilitățile în practică, această poziție ar putea fi pentru voi
Cerințe:

Certificare în masaj sau in curs de calificare și/sau în remodelare corporală
Abilități excelente de comunicare și relaționare
Atenție la detalii și orientare către client
Capacitatea de a lucra în echipă
Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu relaxant și plăcut
Posibilitatea de a lucra cu o varietate de tehnici
Pachet salarial atractiv și beneficii
Dacă sunteți o persoană entuziastă, dornică să ofere servicii de calitate și să creeze o experiență memorabilă pentru clienți, vă invităm să aplicați pentru această poziție. Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre! Pentru detalii suplimentare asteptam cv-urile voastre la office@criospa.ro

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unei maseuze / specialiste în masaj si remodelare corporală pasionata pentru a se alătura echipei noastre ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁.
Dacă sunteți dornici să vă puneți abilitățile în practică, această poziție ar putea fi potrivită pentru dvs.

Responsabilități:

Realizarea de masaje terapeutice, anticelulitice si cu bete bambus , reflexogen, decontracturant , drenaj limfatic manual și de relaxare conform standardelor noastre
Aplicarea tehnicilor de remodelare corporală pentru a ajuta clienții să-și atingă obiectivele
Consilierea clienților cu privire la programele de îngrijire corporală și la stilul de viață sănătos
Menținerea unui mediu curat și sigur în zona de lucru.
Colaborarea cu echipa pentru experiență plăcută și relaxantă pentru clienți
Cerințe:

Beneficii:

Intr-o lume in continua miscare si cu timp limitat pentru propria persoana Criospa este locul ideal pentru relaxare , echilibru si sanatate.

Publicat 30 Iun. 2024 Reactualizat 30 Iun. 2024 Expiră 30 Iul. 2024