Gratis

Terapeut - educator

CONFIDENTIAL - 3 poziții

Candidatul Ideal

Familie angajam terapeut-educator la inceput de drum, fara sau cu experienta, pentru completarea echipei multidisciplinare formata in jurul unui baiat de 5 ︀︄︇︀️︇︈︂​︂︆︄︆ani, diagnosticat cu autism. Preferam absolventi de psihologie, psihopedagogie speciala sau pedagogie dar daca simti totusi chemarea de a te specializa in lucrul cu copii, nu ezita sa trimiti CV-ul. Interventia asupra copilului este bazata pe Analiza Comportamentala Aplicata (ABA) si intreaga echipa este coordonata de un analist comportamental acreditat. Cautam persoane tinere, studenti in an terminal ori master sau proaspat absolventi de facultate, care iubesc copii si care isi doresc sa se specializeze in interventia ABA, cu sete de cunoastere si de a invata. Oferim acces la cursuri si supervizare profesionista ca de altfel si sustinere intr-o astfel de cariera. Pozitiile deschise sunt pentru full-time iar locatia este in apropiere de Sala Polivalenta si Palatul copiilor din Tineretului, sector 4.

Descrierea jobului

Familie angajam terapeut-educator la inceput de drum, fara experienta, pentru completarea echipei multidisciplinare formata in jurul unui baiat de 5 ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀︀︄︇︀️︇︈︂​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎ani, diagnosticat cu autism. Preferam absolventi de psihologie, psihopedagogie speciala sau pedagogie dar daca simti totusi chemarea de a te specializa in lucrul cu copii, nu ezita sa trimiti CV-ul. Interventia asupra copilului este bazata pe Analiza Comportamentala Aplicata si intreaga echipa este coordonata de un analist comportamental acreditat. Cautam persoane tinere, studenti in an terminal ori master sau proaspat absolventi de facultate, care iubesc copii si care isi doresc sa se specializeze in interventia ABA, cu sete de cunoastere si de a invata. Oferim acces la cursuri si supervizare profesionista ca de altfel si sustinere intr-o astfel de cariera. Pozitiile deschise sunt pentru full-time iar locatia este in apropiere de Sala Polivalenta si Palatul copiilor din Tineretului, sector 4.
Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.