Gratis

Telesales - Consilier Vanzari prin telefon

Ilex Com
4 poziții

Candidatul Ideal

Cautam coleg pentru departamentul vânzări, cu excelente abilități de comunicare, negociere, atent la detalii și orientat către client. Dacă ești o persoană motivată, cu pasiune pentru vânzări și dorință de dezvoltare, te invitam sa ni te alaturi!

Te invităm să te alături echipei noastre, dacă ai:
- Inițiativă și perseverență în îndeplinirea obiectivelor lunare;
- Capacitatea de a asculta activ și de a te adapta la diferite tipuri de clienți;
- Capacitatea de a lucra în echipă;
- Cunoștințe operare Office;
- Experiența în telesales constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Ce vei face:
- Dezvolți relațiile cu clienții și gestionezi baza de clienți existenți;
- Efectuezi apeluri telefonice către potențialii ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀clienții pentru a promova și vinde produsele și serviciile companiei (abonamente de telefonie mobilă și fixă);
- Identifici nevoile clienților și propui cele mai bune soluții;
- Rezolvi solicitările clienților într-o manieră care să dezvolte relația noastră cu aceștia;
- Găsești rapid soluții win-win;

Ce îți oferim:
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- Comision din vânzări conform grilei discutate la interviu;
- Bonusuri de performanță;
- Training-uri de dezvoltare profesională și susținerea de a te dezvolta constant;
- Mediu de lucru într-un colectiv dinamic și orientat către performanță;
- Laptop, telefon.

Ilex este o companie formată dintr-o echipă dinamică, unită și determinată, care numără peste 100 de angajați și este unul dintre principalii parteneri Vodafone în România. Cu un puternic accent pe experiența clienților și pe calitatea serviciilor oferite, ne desfășurăm activitatea în cele 38 de magazine din întreaga țară. Obiectivul nostru este să oferim suport și oportunități pentru a transforma pasiunea pentru vânzări într-o carieră de succes, sprijinindu-ne echipa să își dezvolte continuu abilitățile și să crească profesional într-un mediu ambițios și plin de provocări.
Publicat 25 Oct. 2024 Reactualizat 25 Oct. 2024 Expiră 24 Nov. 2024