Gratis

Telephone Account Manager - TELESALES

Next2you Consulting S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Ne dorim ca tu sa ai urmatoarele calitati si competente:

• Esti atent/a la nevoile oamenilor cu care interactionezi:
• Esti fidel/a angajamentelor pe care ti le iei in fata clientilor.
• Esti deschis/a sa înveți lucruri noi care iti vor imbunatati capacitatile profesionale
• Ai abilitati de vanzare si negociere
• Ai cunostinte de MS Office
• Experienta in vanzári B2B (telecomunicati) constituie un avantaj

Descrierea jobului

Cauti un job stabil, renumerat direct proportional cu implicarea ta si intr-o descriere sincera ai spune ca ai urmatoarele calitati: ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃
  • "Bun comunicator"
  • Problem solver - esti deschis sa gasesti solutii "win-win"
  • "Iti place sa fii de ajutor - happy to help" nu e doar o forma de a spune, ci un mindset.
Atunci înseamna ca ne-am gasit reciproc. Hai sa faci parte din echipa noastra de vanzari si call center si sa facem treaba buna impreuna!

Ce trebuie sa faci, concret?
  • Activitatea de baza consta in contactarea telefonica si prin email a clientilor
  • Activitatea se desfasoara la birou

Va fi nevoie sa:
  • identifici potentialii clienti in zona arondata din piata de telecomunicatii, sa negociezi si sa vinzi serviciile si produsele Telekom in relatia cu clientii de tip business
  • gasirea rapida a solutilor "win-win"
  • realizarea obicetivelor de vanzari pentru a beneficia de bonusuri financiare
  • pastrezi actualizate toate sistemele pe care le folosim intern in procesul de ofertare si vanzare
  • reusesti sa identifici nevoile clientilor si sa le propui cele mai bune solutii de telecomunicatii
Pe langa o colaborarea frumoasa si un mediu de lucru prietenos, iti oferim urmatoarele beneficii:
  • Comision din vanzari conform grilei discutate la interviu
  • Bonusuri din competitii organizate in cadrul companiei
  • Training vanzari
  • Laptop, Telefon, Abonament Demo Angajat;
  • Program de induction, pentru a-ți atinge obiectivele individuale și pentru a te dezvolta profesional;
  • Susținere și promovare în carieră;
  • Oportunitatea de a lucra în cadrul unei companii multinaționale și de a fi printre primii care află despre ultimele noutăți din sfera tehnologiei

Descrierea companiei

Business Partner - Telekom Romania Mobile Communications
Publicat 4 Iul. 2024 Reactualizat 4 Iul. 2024 Expiră 3 Aug. 2024