Gratis

TEHNOLOG IN INDUSTRIA ALIMENTARA (Mioveni, Arges)

SC GREEN SPRING PROJECT SRL (Mioveni, Arges)

Candidatul Ideal

- Pregătire de specialitate – studii in domeniul alimentar : Procesare carne, legume, fructe
- Capacitatea de a planifica și de a stabili priorități;
- Agilitate la învățare, proactivitate, orientare către identificarea dе soluții;
- Experiență de minim 2-5 ani în activități alimentare constituie un avantaj.

Descrierea jobului

OFERIM:
- Salariu motivant;
- Tichete de masă;
- Posibilitate de dezvoltare a carierei;
- Training pentru formare și dezvoltare ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂profesională;
- Mediu de lucru plăcut, dinamic;
- Posibilitatea de a lucra într-un domeniu care se află într-o continuă expansiune.
Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 9 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024