Gratis

Tehnicieni Constructori

HV SHIELDING SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm noi colegi cu un minim de experiență în domeniul tehnic pentru realizarea unor repere specifice din portofoliul companiei, incluzând structuri metalice, uși plumbate și ferestre radioopace, paravane și panouri mobile și fixe de radioprotecție.
Avem disponibile următoarele poziții:
  • Project Manager/ Inginer Mecanic
    -asigurarea conformitatii proiectelor cu standardele industriei si cerintelor tehnice,
    -colaborarea cu echipa tehnica in vederea implementarii standardelor,
    -documentare tehnica si prezentarea reazultatelor;
    -analiza si optimizare pentru imbunatirea eficientei si rducerii costurilor;
    - capacitatea de a lucra eficient in echipa,
    -disponibilitate de deplasre in tara si in afara tarii-
    -pemis auto obligatoriu categoria B.
  • Administrator cladire spatiu(supraveghere instalatii securitate cladire, verificare functionalitate instalatii prevenire incendii, mentenanta, supraveghere flota auto.
  • Tehnician Constructor sau echivalent, fără experiență sau calificare, disponibil pentru deplasări-vor fi implicati in procesul de productie cat si cel de montaj al unor repere specifice din PAL si MDF, necesare realizarii amenajarilor de natura medicala din sectorul nostru de activitate.
  • Desenator in AutoCad 2D.
Vă rugăm să aplicați dacă vă considerați o fire activă și implicată și doriți o oportunitate de muncă în cadrul căreia să vă dezvoltați profesional. Candidatul ideal pentru noi este un om alături de care ne putem dezvolta și pe care să putem conta pe viitor.

Descrierea jobului

Colegii implicați în desfășurarea activității la noua noastră secție vor trebui să asigure producția reperelor solicitate la un standard înalt ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀de calitate și cu respectarea termenelor de execuție solicitate de către noi. Suplimentar, există posibilitatea realizării unor deplasări pentru montaje ale reperelor fabricate, pe măsură ce colegii din noua secție vor deprinde suficiente abilități tehnice și cunoștință (know-how) asupra modului nostru de lucru. Ne vom asigura că angajații de la noul punct de lucru din orașul dvs. vor avea la dispoziție toate informațiile necesare pentru buna desfășurare a activității, incluzând pregătirea profesională în cadrul punctului nostru de lucru principal din București-Ilfov.

Pachetul de beneficii:
  • Un salariu atractiv, negociabil pe măsura evoluției angajatului
  • Masă de prânz asigurate, din partea firmei, în zilele lucrătoare
  • Sistem de bonusuri pentru deplasări și diurnă consistentă atunci când se efectuează montaje

HV Shielding este o companie românească cu peste 50 de angajați care oferă încă din anul 2006 o gamă largă de servicii de amenajări specifice de natură radioprotectivă în domeniul imagisticii medicale, incluzând amenajări pentru echipamente medicale performante de Rezonanță Magnetică Nucleară (R.M.N.), Computer Tomograf (C.T.), Angiograf sau alte tipuri de Radiografie/scopie. În prezent, activitatea de producție a companiei se desfășoară cu precădere la punctul de lucru din str. Industriilor nr. 195B din comuna Chiajna, jud. Ilfov, din preajma capitalei. Pe viitor, dorim să extindem capacitățile productive ale companiei, iar soluția pentru care optăm este aceea de a înființa noi secții de producție, independente și capabile. Ca atare, dacă această oportunitate vă surâde, vă rog să nu ezitați să ne contactați pentru stabilirea unui interviu. Interviul se va desfășura la sediul firmei.

Publicat 17 Iul. 2024 Reactualizat 17 Iul. 2024 Expiră 16 Aug. 2024