Gratis

TEHNICIAN VOPSITORIE

TECNOSTAMP TRIULZI EAST EUROPE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Experiență de minim 2 ani în domeniul vopsitoriei industrială
  • Cunoștințe solide despre tehnicile de vopsire și utilizarea echipamentelor specifice
  • Abilitatea de a lucra cu precizie și atenție la detalii
  • Capacitatea de a respecta termenele limită și standardele de calitate
  • Disponibilitate pentru lucru în ture

Descrierea jobului

​Căutăm un Tehnician Vopsitorie talentat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai experiență în vopsitorie industrială, ești ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄atent la detalii și îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic, acest job este pentru tine!

Responsabilități:
  • Pregatirea liniei de fabricatie
  • Mentenanta utilajelor
  • Interventie pe utilaj in caz de necesitate
  • Respectarea standardelor de siguranță și calitate în procesul de vopsire
Oferim:
  • Pachet salarial negociabil
  • Bonuri de masa 30 ron/zi
  • Tichete cadou de Paste si Craciun
  • Bonusuri de recomandare
  • Transport asigurat pe rutele Bacau, Buhusi, Bahna-Izvoare
  • Posibilitatea de a lucra într-un mediu profesionist și de a dezvolta o carieră de succes
  • Echipamente de lucru moderne și un mediu de lucru sigur

TECNOSTAMP TRIULZI EAST EUROPE este prezenta in Romania din 2006 si face parte din TECNOSTAMP TRIULZI INT. GROUP.
TTEE este specializata in producerea de piese termoplastice si termosetate prin injectie si compresie, decorate (vopsite, metalizate) pentru industria auto, electrica si electrocasnice.
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024