Gratis

TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE

SC ACTIV TEHNIC UNIVERSAL SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Angajam Tehnician sisteme de securitate avand studii medii/ superioare, cu sau fara experienta (certificat ARTS constituie avantaj). - Experienta in domeniul instalarii si intretinerii sistemelor de securitate - alarmare, control acces,interfonie,incendiu si supraveghere video reprezinta un avantaj.
- Apt pentru lucru la înălțime.
- Cazier judiciar fără antecedente.
- OBLIGATORIU: permis de conducere categoria B.

Pachet salarial atractiv (se stabileste in urma interviului): 3000- 4.500 LEI NET/luna (functie de experienta detinuta) +Bonuri de Masa.
Contractul: pe perioada nedeterminata (primele 3 luni de proba);

CV-ul persoanelor interesate este asteptat pe adresa:activtehnic@yahoo.com.
Tel.:0788.299.097

Descrierea jobului

Activitati de instalare si punere in functiune, mentenanta si service pentru :
- echipamente si sisteme de detectie si semnalizare ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂la efractie ;
- echipamente si sisteme de detectie si semnalizare control acces;
- echipamente si sisteme tehnice de televiziune cu circuit inchis;
- sisteme de detectare, semnalizare si alarmare la incendiu;
- echipamentele si sistemele de sonorizare,
- interfonie/videointerfonie,
- automatizări porți/uși garaj;

Descrierea companiei

SC ACTIV TEHNIC UNIVERSAL SRL -Bucuresti
Societate licentiata in domeniul sistemelor de securitate pentru activitatile de proiectare si instalare a sistemelor de securitate: sisteme de de detectie si avertizare la efractie, supraveghere video, control acces si pontaj, de detectie si avertizare la incendiu, date-voce, service si mentenanta
Publicat 26 Iul. 2024 Reactualizat 23 Aug. 2024 Expiră 25 Aug. 2024