Gratis

Tehnician Sisteme de Securitate si Electrician

EVO DIGILINE SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

- Experiență dovedită în domeniul instalării și mentenanței sistemelor de securitate, detecție incendiu și control acces.
- Experiență și calificări relevante în domeniul electric (autorizație ANRE constituie un avantaj).
- Cunoștințe solide despre legislația și reglementările din domeniu.
- Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice.
- Capacitatea de a lucra independent și în echipă.
- Permis de conducere categoria B.
- Disponibilitate pentru deplasări.

Descrierea jobului

Evo Digiline este în căutarea unor oameni talentați și dedicați pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai experiență în ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃instalarea, întreținerea și repararea sistemelor de securitate, detecție incendiu, control acces și lucrări electrice, te invităm să aplici și să contribui la siguranța și securitatea clienților noștri!

*Responsabilități:*
- Instalarea și configurarea sistemelor de securitate (alarme, CCTV, etc.).
- Instalarea și mentenanța sistemelor de detecție a incendiilor.
- Implementarea și întreținerea sistemelor de control acces.
- Efectuarea lucrărilor electrice necesare pentru instalarea și funcționarea sistemelor menționate.
- Realizarea lucrărilor de instalații electrice pentru clădiri comerciale și rezidențiale.
- Diagnosticarea și rezolvarea problemelor tehnice.
- Asigurarea conformității cu standardele de siguranță și reglementările în vigoare.
- Oferirea de suport tehnic și consultanță clienților.

Descrierea companiei

De ce să te alături echipei Evo Digiline?
Vei lucra într-o companie inovatoare, cu o echipă de profesioniști pasionați.Ai oportunitatea de a contribui la proiecte interesante și variate, ce implică tehnologii de ultimă generație.Oferim un mediu de lucru care încurajează creativitatea și dezvoltarea profesională.
Publicat 10 Iul. 2024 Reactualizat 10 Iul. 2024 Expiră 9 Aug. 2024