Gratis

Tehnician sisteme de securitate si automatizari

QUICK ELECTRIC INSTALL SERVICES S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Quick Electric Install Services Iași angajează !

Nu este necesara experienta anterioara ( dar este binevenita si apreciata / remunerata ) avand in vedere ca intregul colectiv a beneticiat de training-uri la locul de munca prin care s-au dezvoltat tehnic si financiar.
Salarizarea se calculeaza de la un prag de start, urmand ca la fiecare 3 luni sa se faca evaluare si dezvoltare functie de cunostintele acumulate!

Posturile ce trebuiesc acoperite :
Tehnician sisteme securitate ( calificat / necalificat )
Tehnician sisteme automatizări porți ( calificat / necalificat )
Tehnician sisteme usi garaj rulouri electrice ( calificat/necalificat )

Program lucru :
Lini - Vineri
08.30 - 17.00 ( pauza masa inclusa )

Descrierea jobului

Beneficii :
Masina de serviciu ( Cat.B )
Telefon de serviciu
Bonusuri funcție de nivelul de implicare
Bonusuri Paste / ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄Craciun
Școlarizare la locul de muncă pentru necalificați
​Calificare finantata de angajator

Salarizare : 2800 - 6000 lei funcție de experiență și nivelul de implicare

Societate comerciala cu un colectiv tanar si un spirit de lucru relaxat cauta noi colegi cu sau fara experienta pentru a putea face fata contractelor in crestere ca numar.
Publicat 31 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024