Gratis

Tehnician service

Metrosenzor Srl

Candidatul Ideal

Cunostinte tehnice
Spirit de echipa
Responsabilitate
Permis de conducere - Categoria B
Disponibilitate pentru deplasari in tara ︌︁︈︈︎️︃︅​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎

Descrierea jobului

Activitati de reparatii si intretinere aparate de cantarit
Instruire la locul de munca ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄ ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄

Suntem un furnizor de servicii de metrologie, cu o echipă formată din profesionişti, iar rezultatele măsurătorilor sunt trasabile la Sistemul Internaţional.

Valorile care ne caracterizează

Profesionalism. Suntem o echipă formată din profesioniști cu o experiență de peste 20 de ani în domeniu.

Promptitudine. Avem disponibilitate ridicată pentru a rezolva prompt problemele, oriunde în țară.

Încredere. Credem în parteneriate pe termen lung bazate pe seriozitate și corectitudine.

Calitate. Oferim servicii certificate, desfășurate sub un Sistem de Management al Calității.

Siguranță. Investim în specializarea continuă a personalului, etaloane și echipamente variate, cadru specializat pentru service-ul cântarelor de orice gen.

Misiunea noastră este de a răspunde cât mai prompt solicitărilor clienților, de a înțelege problemele cu care se confruntă și a le oferi întotdeauna cele mai bune soluții, adaptate domeniului de activitate în care activează.

Echipa
Fiecare membru al echipei Metrosenzor este autorizat de către Biroul Român de Metrologie Legală pentru exercitarea profesiei de verificator metrolog/reparator.
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024