Gratis

Tehnician Service

AFIBANAT SRL

Candidatul Ideal

Ești o persoană tehnică cu simțul răspunderii, care nu se simte bine într-un birou ?

Ai competențe în domenii precum: electromecanică, hidraulică, pneumatică, rețelistică, electricitate ?

Ești dispus să înveți ceva nou ?

Poți să porți o conversație în limba engleză ?

Cunostinte de scheme si instalatii electrice?

Cauți un job unde să nu te plictisești nici o dată ?
Daca răspunsul la toate întrebările de mai sus este "DA" , atunci noi avem postul perfect pentru tine.

În rolul de Technician Service vei fi promotorul companiei și interfața noastră în relația cu clienții. Abilitățile foarte bune de comunicare, deschiderea față de cerințele clienților, sunt competențe importante pentru această poziție.

Descrierea jobului

Rolul de Tehnician Service implică deplasări în locațiile clienților noștri în zona arondată ( vestul tarii), pentru a le oferi ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀suport.

Principalele responsabilități vor fi: Să efectuezi intervenții de mentenanță;

Să identifici și să remediezi defecțiuni;

Să asiguri suport telefonic clienților noștri.

La început:

Vei lucra în echipă lângă cineva cu experiență, si vei efectua instalări ale echipamentelor și sistemelor comercializate, vei verifica și efectua mentenanța acestora;

Ulterior:

După acumularea de experiență și certificare , vei executa mentenanțele periodice ale echipamentelor instalate în funcție de planificările prestabilite;

Vei interveni în cazurile de urgenta apărute la instalațiile și echipamentele montate la clienți;

Vei asigura suport telefonic pentru intervențiile care nu necesită deplasare;

Vei tine evidența lucrărilor efectuate, în aplicația dedicată;

Vei executa lucrări de montaj la echipamentele comercializate.

Atentie! Postul vacant desfasoara activitate de teren, iar programul de lucru este unul flexibil / inegal;

Programul de lucru presupune interventii de urgenta (activitate in regim stand-by);

Suntem distribuitori oficiali ai liderilor mondiali de echipamente automatizate Lely si Afimilk.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024