Gratis

Tehnician service

SC ALKE TOTAL CONFORT SRL

Candidatul Ideal

Experienta in lucrul cu echipamentele electrice si mecanice
Dorința și curiozitatea de a învăța despre echipamentele noastre
Disponibilitate la deplasări si ore suplimentare
Permis de conducere categoria B
Serios
Organizat
Spirit de initiativa si atitudine proactiva in rezolvarea problemelor
Sa aiba o atitudine pozitiva si optimista
Cunoasterea limbii engleze este un avantajFoarte bune abilitati de lucru in echipa

Descrierea jobului

- asigura suport tehnic echipamentelor furnizate de ALKE TOTAL CONFORT SRL companiilor client
- lucrari de service si mentenanta pentru ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀echipamentele destinate pentru cresterea pasarilor, incalzire industriala si incalzire terase;
- instalare si punere in functiune a echipamentelor pentru cresterea pasarilor, incalzire industriala si incalzire terase
- consultanta si asistenta pentru clientii finali
- deplasarea la client, instalarea, punerea in functiune a aparatelor/echipamentelor si instruirea utilizatorilor finali
- testarea functionalitatii echipamentelor inainte de livrare
- descoperirea defectelor aparute la aparate/echipamente si remedierea lor

Beneficii:
Un pachet salarial atractiv, la care se adaugă bonusuri și prime de fidelitate și performanță, pentru a-ți recunoaște meritul și munca depusă;
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Tichete de masa / diurna;
Asigurare medicală privată

Firma Alke – Total Confort SRL, cu sediul in Brasov, este filiala grupului ALKE in Romania cu actionariat, management si filosofie de afaceri 100% olandeze. Activitatea in Romania se desfasoara de peste 10 ani in ceea ce priveste distributia si instalatiile de incalzire si de mai mult de 10 ani in ceea ce priveste productia de echipamente. Avand o experienta de 40 de ani in domeniul aviculturii, inca de la inceput, accentul s-a pus in special pe calitate si servicii de exceptie, atat in ceea ce priveste echipamentele livrate, cat si activitatile post-vanzare, asistenta tehnica si service.
Publicat 20 Aug. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 19 Sept. 2024