Gratis

Tehnician service

PPL WORK SRL

Candidatul Ideal

  • Cunoasterea si informarea constanta asupra evolutiei domeniului in care activeaza compania;
  • Cunoasterea si informarea constanta asupra tipurilor de dispozitive folosite
  • Insotirea echipei de vanzari la client in faza de presales si sustinerea prezentarilor
  • Instalarea si punerea in functiune a sistemelor
  • Deplasarea in teren pe toata perioada instalarilor

Descrierea jobului

  • Experienta intr-un domeniu tehnic: senzoristica, electronica, etc
  • Persoana serioasa, dedicata, dinamica, creativa si deschisa pentru a lucra in echipa
  • Imagine de ansamblu si capacitate de concentrare pe detalii atunci cand e cazul
  • Capacitate de organizare si de gestionare a mai multor proiecte concomitent
  • Permis de conducere categoria B

Compania pune la dispozitie dispozitive hardware si software integrate, care furnizeaza informatii critice in timp real despre diversi parametrii ai solului, aerului si luminii. Acesti parametrii sunt importanti pentru agricultura, in special pentru culturile de plante, pomi fructiferi, etc

Compania are in desfasurare proiecte care acopera cateva zeci de de mii de hectare si pentru aceste proiecte cautam un Tehnician pentru punerea in functiune a sistemelor.

Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024