Gratis

TEHNICIAN SERVICE MASINI PRELUCRARE TABLE SI PROFILE

HUMAN TOTAL SOLUTIONS S.R.L.

Candidatul Ideal

HTS recrutează Tehnician service scule electrice, pneumatice, hidraulice, masini/echipamente pentru prelucrari table si profile, fierastraie pentru debitat metale pentru a se alătura echipei clientului nostru.

Compania pentru care vei lucra este la un nivel ridicat de succes al business-ului, îți poate oferi un portofoliu important de produse, sustinere logistică și tehnică, asigurându-ți astfel veniturile dorite funcție de abilitățile si eforturile tale și are disponibile 1 post in Buftea - Ilfov.

Criterii selectie

Experiență de 5 ani în activitatea de service industrial - scule electrice, pneumatice, hidraulice, masini/echipamente CNC pt prelucrari table si profile, fierastraie pt debitat metale, masini de debitat cu laser
Bune cunoștințe tehnice
Poate coordona echipa de 2 tehnicieni.
Disponibilitate pt deplasari (lucreaza la sediile clientilor din zona sud/centrul tarii). Centrul de servicice este in Buftea-Ilfov
Abilități excelente de organizare, prioritizare, atentie la detalii
Comunicare eficienta cu clientii si echipa de vanzari
Persoana responsabila, cu initiativa, sociabila, orientata catre obtinerea de rezultate
Limba engleză - nivel avansat, atât scris, cât și vorbit
Deținerea permisului auto

Descrierea jobului

Responsabilitati
Repara activ echipamentele venite in service (diverse scule portabile electrice, pneumatice, hidraulice.)
Repara activ echipamentele netransportabile la sediul clientilor: ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄masini/echipamente CNC pt prelucrari table si profile, fierastraie pt debitat metale, alte echipamente industriale pt confectii metalice
Comanda piesele de schimb la producatori si gestioneaza stocul minim de piese
Executa punerile in functiune ale echipamentelor si instruieste personalului clientului cu privire la modul de utilizare
Sustine demonstratii tehnice ale echipamentelor impreuna cu personalul de vanzari
Mentine evidentele garantiilor, interventiilor si a lucrarilor de mentenanta pe fiecare client in parte

Se oferă
program de lucru full-time dar flexibil (munca de teren este parte importantă a programului, min 80-90%)
contract perioadă nedeterminată, cu perioadă de probă legală
extra zile de concediu funcție de vechimea în muncă
abonament medical
prime pentru salariați și copii acestora
asigurarea tuturor uneltelor de lucru necesare: auto, laptop, telefon, materiale publicitare
pachet salarial fix si la care se adaugă bonusuri de performanță individuală, conform fisei de bonusare asumata
participarea la training-uri de specialitate în vederea perfecționării continue (in tara si ocazional si strainatate)
posibilitatea participarii la târguri și expoziții de specialitate, asigurate de companie, în țară și străinătate
vei avea ocazia să te implici în implemetarea celor mai noi soluții tehnice a liderilor de top din domeniu.

Human Total Solutions este o companie de consultanta in resurse umane specializata in optimizarea performantelor capitalului uman.

In toate proiectele pe care le gestionam, vizam cresterea performantelor clientilor nostri. Suntem motivati de rezultate concrete si de a furniza valoare companiilor care apeleaza la solutiile noastre.

Human Total Solutions furnizeaza solutii complete de personal, acoperind toate ariile de interes din sfera resurselor umane:

§ Recrutare si Selectie

§ Executive Search

§ Proiectare si implementare sisteme de management al performantelor

§ Audit si implementare proceduri HR

§ Diagnoza organizationala

§ Consultanta legislatia muncii

§ Consultanta bune practici in domeniul managementului resurselor umane

§ Servicii lunare de salarizare si administrare persona

Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024