Gratis

TEHNICIAN SERVICE / INGINER

Alpha West Systems S.R.L.

Candidatul Ideal

- Pregatire: Facultate sau liceu cu profil tehnic;
- Experienta de minim 3 ani in intretinere si reparatii echipamente industriale;
- Obligatoriu permis auto categoria B;
- Dispus pentru deplasari;

Descrierea jobului

Deplasari la client pentru a desfasura:
- activitati de reparare, revizie si intretinere a utilajelor la sediul clientilor companiei;
- ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀activitati de diagnoza si constatare a defectiunilor utilajelor;
- stabilirea necesarului de piese si consumabile pentru repararea/revizia utilajelor;
- remedierea defectiunilor utilajelor;
- asigurarea bunei functionari a utilajelor/echipamentelor;
- oferirea de informatii tehnice si mentinerea relatiei cu clientul;

Beneficii:
- masina de serviciu
- laptop, telefon
- bonus anual

Societatea comerciala Alpha West Systems SRL a fost infiintata in anul 2013 si are sediul in Bucuresti.
Activitatea de baza cuprinde:
- Proiectarea si implementarea de proiecte noi de instalatii de deshidratare mecanica prin centrifugare in statii de epurare si tratare apa;
- Lucrari de intretinere si repararea instalatiilor de separare mecanica prin centrifugare deja instalate in locatiile clientilor companiei.
- Furnizarea de piese de schimb si consumabile.
- Consultanta de specialitate in tehnoloagia tratarii apelor uzate.
Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 26 Sept. 2024