Gratis

Tehnician Service Galati/Braila

NIK BALKANS SRL

Candidatul Ideal

Tehnicianul de service reprezintă un rol important în echipa NIK, întrucât ne ajută să le aducem fermierilor tehnologia de ultimă ️︉︊︆︃︇︄︄​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎generație în fermele lor. Ca și tehnician service, vei petrece majoritatea timpului în câmp sau în fermă, instalând tehnologii pentru agricultura sau punând în funcțiune utilaje inteligente.

Ce superputeri ne-am dori să ai?
✅ Cunoștințe în domenii precum: acționări electrice, electronică, automatizări sau alte domenii similare
✅ Pasiune pentru tehnologie și automatizare
✅ Atitudine pro-activă, lucrezi bine în echipă și îți place sa fii in contact cu clienții
✅ Flexibilitate și disponibilitate de a te deplasa în județele aproape de tine
✅ Cunoștințe de limba engleză cel puțin la nivel mediu
✅ Permis de conducere categoria B
✅ Ai fi super eroul nostru daca ai deja experiență pe o poziție asemănătoare in domeniul agriculturii

Descrierea jobului

Cum va arăta o zi la NIK pentru tine?
✅ Vei recepționa și vei pune în funcțiune echipamentele tehnologice pentru ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄agricultură
✅ Vei instrui și vei explica fermierilor sau operatorilor, cum să folosească echipamentele
✅ Vei ține relația cu clienții referitor la întrebări / probleme tehnice
✅ Vei face deplasări la sediul clientului pentru întreținerea echipamentelor
✅ Vei diagnostica și repara echipamentele, când este cazul.

Ce iti oferim?
✅ Întrucât activitatea ta se va desfășura pe teren, în aer liber, îți oferim mașină de serviciu, toate uneltele tehnice necesare si, desigur instrumentele care să te țină în contact cu echipa - telefon și laptop
✅ Pentru că punem bunăstarea fizică a angajaților noștri pe primul loc, vei beneficia de asigurare medicală și de viață
✅ Știm cât de important este echilibrul dintre carieră și viața personală, așa că îți acoperim o parte din costurile combustibilului lunar, să petreci timp împreună cu cei dragi
✅ La NIK ne încurajăm mereu angajații să tindă cât mai sus, de aceea vei avea posibilitatea de dezvoltare profesională, în cadrul unei companii inovative
✅ Ca să fii la curent cu toate noutățile din domeniul agriculturii, vei avea parte de traininguri interne în fiecare an.
✅ Vei beneficia de un salariu fix, bonuri de masă și de bonusuri, în funcție de performanță.
✅ Oferim suport pentru îmbunătățirea sănătății și stării de bine a angajaților prin acces la facilități sportive - co-finantare pentru abonamentul 7Card.

Descrierea companiei

Bun venit în Lumea Agriculturii tehnologice cu NIK Balkans!
Suntem fără îndoială revoluționari în agricultura tradițională și căutăm alți pionieri să ni se alăture în revoluția noastră digitală. La NIK Balkans suntem parte dintr-un grup de companii dedicate inovației și progresului în agricultura tehnologică.
Aducem agricultura în era digitală cu tehnologii de vârf și o profundă grijă pentru mediul înconjurător. Fiecare zi la NIK este o oportunitate de a sărbători reușite incredibile și de a face o schimbare reală în viețile fermierilor din România.
Suntem o echipă tânără, entuziastă și dinamică, cu un mare interes în explorarea de noi idei în tehnologia agricolă, cu scopul de a avea un impact real în domeniul nostru.

​Așa că, pregătește-te să faci parte dintr-o echipă care schimbă regulile jocului în agricultura tradițională. Suntem nerăbdători să vedem ce lucruri mărețe putem realiza împreună!

Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 21 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024