Gratis

TEHNICIAN SECURITATE/ AUTOMATIZARI SERVICE

DEY SECURITY DIVIZIA TEHNICA SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- Experienta pe un post similar minim 1 an
- Permis de conducere Cat. B
- Studii tehnice de profil (constituie avantaj)
- Certificat Tehnician Sisteme de Securitate (constituie avantaj)
- Persoana responsabila, punctuala, organizata, atenta la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Rеаlizаrеа lucrаrilor dе instаlаrе, intrеtinere si programаrе a sistеmelor dе Supraveghere Video, Automatizari usi garaj/ bariere auto si ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄︁ Control Acces
-Efеctuаrеa dе cаblаje, conеxiuni pеntru sistеme dе Supraveghere Video, Automatizari usi garaj/ bariere auto si Control Acces conform unui plаn dе lucru
- Realizarea activitatii de mentenanta si service la sediile beneficiarilor pentru sistemele aflate in contractele de mentenanta
- Efectuarea interventilor preventive/corective
- Intocmirea rapoartelor de mentenanta precum si fiselor pentru interventiile efectuate;
- Instruirea clientului in vederea utilizarii conforme a sistemelor instalate in locatiile acestuia

Beneficii:
- Contract individual de munca incheiat pentru perioada nedeterminata
- Pachet salarial motivant, negociabil in functie de experienta si certificari
- Masina de serviciu
- Bonusuri de performanta pentru realizari profesionale
- Prime de sarbatori
- Mediu de lucru dinamic.
- Posibilitati de promovare si dezvoltare pe plan profesional
- Asigurarea cursurilor tehnice de pregatire in vederea obtinerii de noi certificari

DEY SECURITY DIVIZIA TEHNICA este o companie privata cu capital romanesc, cu experienta de peste 13 ani in executia si mentenanta Sistemelor de Securitate, Supraveghere Video, Control Acces si Automatizari

Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024