Gratis

Tehnician remodelare corporala și epilare definitiva

SERENATA COSMETICS
2 poziții

Candidatul Ideal

Ești pasionat/ă de estetică și îți dorești să faci parte dintr-o echipă dedicată frumuseții și îngrijirii personale? Centrul nostru de înfrumusețare caută un Tehnician specializat în remodelare corporală și epilare definitivă care să ofere servicii profesionale și de calitate clienților noștri.

Cerințe:

• Experiență practică în proceduri de remodelare corporală (ex. radiofrecvență, cavitație, etc.)

• Cunoștințe solide și practică în epilarea definitivă cu laser

• Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții

• Atenție la detalii și dorința de a oferi servicii de top

• Certificări relevante (constituie un avantaj)

Dacă îți dorești să lucrezi într-un loc unde pasiunea ta pentru estetică este apreciată și recompensată, te invităm să ne trimiți CV-ul și o scurtă descriere la adresa de email: cuorepastashop@gmail.com Alătură-te echipei noastre și ajută-ne să transformăm fiecare vizită a clientului într-o experiență excepțională!

Descrierea jobului

Responsabilități: • Efectuarea tratamentelor de remodelare corporală și epilare definitivă • Consultanță personalizată și recomandarea celor mai potrivite tratamente în ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂funcție de nevoile clientului • Menținerea echipamentului în stare optimă și respectarea normelor de igienă Oferim: • Mediu de lucru profesionist și dinamic • Oportunități de dezvoltare profesională și perfecționare continuă • Pachet salarial atractiv și bonusuri în funcție de performanță

Fondată cu misiunea de a redefini standardele de frumusețe și îngrijire personală, compania noastră oferă servicii premium de remodelare corporală, epilare definitivă și tratamente cosmetice. Utilizăm tehnologii de ultimă generație și tehnici avansate pentru a oferi rezultate rapide și vizibile, adaptate nevoilor fiecărei cliente. Ne dedicăm excelenței și confortului, asigurând o experiență unică și personalizată, cu rezultate care sporesc încrederea și frumusețea naturală.
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024