Gratis

Tehnician Proiectare

KABLUTRONIK S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Tehnician proiectare care se va alătura departamentului Tehnic.

Studii superioare in domeniul tehnic;
Experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj;
Cunoștințele de operare PC (Word, Excel, PowerPoint)
Cunoasterea limbii Engleze - nivel mediu;
Capacitate de comunicare;
Capacitatea de a interpreta desenele tehnice

Descrierea jobului

Realizează planificarea proiectelor
Analizează corectitudinea desenelor tehnice primite de la clienți
Pregătește și eliberează lista de materiale
Evaluează cererile de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀modificare a produselor și oferă soluții
Participă la proiecte începând de la conceptul de proiectare, lansarea seriei si până la sfârșitul ciclului de viață
Elaborează si îmbunătățește documentația de lucru
Îndeplinește alte sarcini si activități transmise de superiorul ierarhic, care au legătura cu postul ocupat.

SC KABLUTRONIK SRL este o societate comercială al cărei obiect principal de activitate este productia de componente pentru aparate electrocasnice.
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024