Gratis

Tehnician proces turnare

SC NBI INDUSTRIAL ORADEA SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
- studii medii/studii superioare
- experienta constitue un avantaj
- disponibilitate de a lucra in 3 schimburi

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- monitorizeaza procesul de turnare
- participa la change over
- participa la procesul de imbunatatire a procesului de ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄turnare
- respecta planul de productie
- impreuna cu seful de schimb gestioneaza prioritatile din productie
- ofera suport tehnic productiei

Beneficii:
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- salariu motivant
- spor salarial aferent orelor de noapte
- tichete de masa 35 RON /zi
- decontare transport
- bonus de recomandare
- bonus de Craciun si Pasti
- training la locul de munca
- posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional

Transport asigurat din zona Poclusa de Barcau, Sarsig, Cenalos, Bogei, Tauteu, Chiraleu.

SC NBI INDUSTRIAL ORADEA SRL este o companie multinationala spaniola in expansiune care face parte din grupul NBI , al carei obiect de activitate este fabricarea si comercializarea de piese de aluminiu cu tehnologie si prelucrare HPDC.

Compania executa procese de injectie, mecanizare, filetare, vibro-finisare, sablare, slefuire.

Majoritatea produselor finite se exporta pe piata auto germana.

Publicat 16 Iul. 2024 Reactualizat 13 Aug. 2024 Expiră 15 Aug. 2024