Gratis

Tehnician print

GPO GRAPHICS SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal în viziunea noastră are:
- studii medii sau superioare cu sau fără experiență în muncă;
- experienţa în domeniul tiparului constituie un avantaj;
- spirit de observație, atentia la detalii;
- abilități tehnice dovedite; minuțiozitate
- concentrare și atenție distributivă;
- integritate, responsabilitate, rigurozitate, conştiinciozitate, exigenţă;
- spirit de echipă și plăcerea de a lucra într-un colectiv profesionist.

Descrierea jobului

Tehnicianul de print are responsabilitatea de a opera utilajele de print existente, de a sesiza orice neconcordanță între fișier și ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈tipar, de a întreține și de a utiliza corespunzător utilajele.
- Program de lucru - 2 schimburi
- Operarea pe utilaje specifice industriei tipografice şi obţinerea de produse la standardele de calitate cerute

Beneficii:
- perspectiva unei cariere în cadrul unei tipografii de top din România
- un pachet salarial motivant, bonusuri pentru performanță
- decontare transport
- condiții de muncă la standarde înalte

Firmă dinamică, flexibilă orientată spre profesionalism, seriozitate în oferirea de produse și servicii de înaltă calitate cu un portofoliu de clienți valoroși.
Vă așteptăm în echipa noastră.
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024