Gratis

TEHNICIAN MONTATOR USI

SC EVOTERM SRL

Candidatul Ideal

Ne marim echipa din Cluj-Napoca cu un post de Tehnician Montaj Usi interior si exterior

Ce dorim de la tine:
  • permis categoria B- obligatoriu;
  • sa lucram si sa crestem impreuna;
  • respect reciproc;
  • integritate si onestitate;
  • capacitate de a lucra in echipa;
  • capacitatea de a lucra eficient;
  • atentie la detalii si orientarea catre rezultate cat mai bune;
  • abilitati de relationare si comunicare interpersonala;
  • disponibilitate deplasari in tara - ocazional

Descrierea jobului

Ce asteptam de la tine
  • studii medii;
  • organizat, punctual, responsabil si implicat;
  • atent la detalii;
  • capacitatea de a acumula, ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂cu usurinta, cunostintele tehnice din domeniu;
  • organizat si atent la folosirea echipamentelor din dotare.
Responsabilitati:
  • instalezi ferestre si usi rezidentiale si industriale;
  • automatizari;
  • sisteme de umbrire;
  • te ocupi de service si mentenanta echipamentelor montate.

Beneficii:
  • salariul de 3500 RON/ luna, bonuri incluse;
  • orele suplimentare sunt platite conform legisletiei in vigoare;
  • transport asigurat de acasa la locul de munca si invers;
  • dupa acumularea unei experiente salariul va creste la 5000 RON, iar in functie de performanta se vor acorda bonusuri;
  • stabilitatea locului de munca;
  • vei lucra 5 zile/ septamana, iar daca vor fi exceptii te vom consulta;
  • suntem intelegatori cand apar probleme personale.
Daca esti interesat asteptam CV-ul la adresa de email: contact@evoterm.ro sau ne puteti contacta la nr 0744 515 226

SC EVOTERM SRL suntem o companie in plina dezvoltare care a luat fiinta in anul 2004. Oferim produse pentru spatii rezidentiale si nerezidentiale. Ne ocupam de montarea de la usi moderne si minimaliste la usi clasice si rustice si avem solutii pentru fiecare preferinta sau stil. Colectiile noastre port fi adaptate la diverse nevoi de spatiu si design.Colectiile noastre ofera o gama variata de modele si finisaje. Suntem o societate care aduce confortul si tehnologia in locuinte.

Publicat 4 Iul. 2024 Reactualizat 4 Iul. 2024 Expiră 3 Aug. 2024