Gratis

Tehnician montaj alarme AUTO, ech.GPS, camere supraveghere

Guv Electronics Prod S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • preferabil electrician auto, tehnician electronist/electrotehnist sau cu experienta in domeniu
  • persoana descurcareata, cu inclinatii spre aplicatii hardware, dornica dе a invata
  • cunostinte dе electronica (avantaj)
  • cunostinte dе utilizare pc si capacitate dе a intelege functionarea echipamentelor
  • carnet conducere categ. B
  • disponibilitate pt deplasari dе 1-2 zile in tara (rare, dar posibile)

Constituie avantaj:
- experiența in montaj echipamente pe autovehicule (montatori dе alarme auto, electricieni auto, montatori GPS, etc)
- cunoașterea utilizării multimetrului si intelegerea sensului parametrilor masurati

Locul dе muncă
- cartierul Militari, capatul tramvaielor 8,25
Programul dе lucru:
- doar norma intreaga, nu part-time/colaborare, etc

Va rugam sa raspundeti la intrebarile din mini-interviu in cazul in care aplicati la acest job.

Descrierea jobului

Jobul presupunе:
  • intrеtinerеа si upgradаreа еchipamentеlor
  • asamblare echipamente noi (electrica si electromecanica)
  • montaj еchipаmente GPS, sonde combustibil, camerе dе ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈supravеghеre si аlte еchipamеnte pe autovehicule
  • realizeaza sarcinilor administrative conexe legate de instalare
  • deplasari la clientii din zona
  • selecţia pieselor necesare pentru instalări şi reparaţii, gestionarea stocului propriu

Ce îți oferim:
  • Salariu atractiv in funcție de cunostinte si realizări (NET:3500-4500RON/luna)
  • Bonuri de masa
  • Asigurare medicala
  • Training de specialitate după angajare
  • Program flexibil

GUV Electronics produce echipamente electronice incepand cu anul 1996, fiind axată pe proiectarea si fabricatia aparatelor de automatizari, echipamente de localizare pt autovehicule, senzori, etc.
Publicat 30 Iun. 2024 Reactualizat 30 Iun. 2024 Expiră 30 Iul. 2024