Gratis

Tehnician mentenanta

ifm efector srl

Candidatul Ideal

  • Studii medii / postliceale (electrică, mecanică);
  • Cunoștințele de pneumatică / hidraulică - constituie avantaj;
  • Abilitatea de a citi și lucra cu planurile electrice ale echipamentelor;
  • Experiență în activități de mentenanță (corectivă, preventivă) minim 2 ani;
  • Spirit de echipă și mod de lucru proactiv;
  • Dorința de a dezvolta cunoștințele tehnice și spirit analitic.

Descrierea jobului

  • Realizare mentenanței preventive conform planificării;
  • Service pentru echipamentele din producție;
  • Îmbunatățirea proceselor de mentenanță;
  • Schimbarea buteliilor de gaz și ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀butoaielor de rașină;
  • Depanarea echipamentelor din productie;
  • Pastreaza legatura cu furnizorii externi;
  • Receptionarea/ preluarea/ inchiderea tichetelor de mentenanta.

Descrierea companiei

ifm - Close to you!
Crestem in Sibiu! Vino sa ne cunosti si sa faci parte dintr-o echipa frumoasa!

Publicat 19 Aug. 2024 Reactualizat 9 Sept. 2024 Expiră 18 Sept. 2024